10 000 Kč za Váš tip!

04.01.2019

JAK TO FUNGUJE?
Nejprve si ZDARMA stáhněte naši aplikaci a kdykoliv pak půjdete městem, Vaší obcí či kamkoliv jinam, mějte otevřené oči a všímejte si okolí. Uvidíte-li nebo doslechnete-li se o nemovitosti na prodej, ihned takovou informaci zadejte do aplikace ve Vašem mobilu. Stáváte se Tipařem.

KOLIK MŮŽU ZÍSKAT?
Za Váš Tip na nemovitost k prodeji získáte až 10 000 Kč. Rádi Vám vyplatíme odměnu za každou dobře vytipovanou a prodanou nemovitost. Úspěšné tipy jsou peníze.

KDY ZÍSKÁM PENÍZE?
Váš tip promění náš makléř v zakázku, kterou budeme prodávat. A protože jsme největší a nejdůvěryhodnější realitka v ČR, která každou hodinu prodá osm nemovitostí, tak ji určitě prodáme. Prodaná nemovitost znamená Vaši provizi na Váš účet. Užijte si ji.

JAK RYCHLE BUDU MÍT PENÍZE?
Čím dříve začnete, tím dříve můžete získat peníze. Už máte staženou apku? U nás je prodej otázkou mnoha faktorů. Jsme největší realitka, prodáváme nejvíce a průměrně to zvládneme za několik týdnů. Pár týdnů se na odměnu za Váš tip počkat určitě vyplatí.

JEDEN PŘÍKLAD ZA VŠECHNY
Pan Eduard se o naší aplikaci dozvěděl z internetu. Rád chodí pěšky, miluje jízdu na kole. Řekl si, že spojí příjemné s užitečným a to ještě netušil, jak rychle se mu stažená aplikace vyplatila.


Již několik dní po jejím stažení zadal pár tipů na nemovitosti, které našel díky své všímavosti.

U dvou nemovitostí jej již někdo předběhl nebo nemovitost již byla v nabídce. Avšak třetí tip byl úspěšný. Náš makléř nemovitost získal k prodeji a pečlivě se staral o její prodej.

Každá nemovitost má svého kupce a ten se objevil po třech týdnech. Týden na to došlo k podpisu smluv a k prodeji nemovitosti, kterou pan Eduard našel. Majitel nemovitosti byl spokojený s rychlostí prodeje.

A pan Eduard byl také spokojený díky vyplacené provizí na svém bankovním účtu. Jeho příjem jediným tipem povyskočil o 8 700 Kč.


Pan Eduard v průběhu času zadal do aplikace Tipař další tipy. Odměn za jeho všímavost již bylo mnohem více.

TIPAŘ MŮŽE BÝT KAŽDÝ!
- studenti
- maminky na mateřské
- důchodci
- lidé se svobodným podnikáním
- všichni, kdo si chtějí jednoduše vydělat

JAK MŮŽEME SPOLUPRACOVAT?
Jednoduše. Vše je podloženo stručnou dohodou, ve které Vám potvrzujeme, že za Váš úspěšný tip Vám vždy vyplatíme odměnu. Jste pro nás velmi cenný spolupracovník - znáte dobře okolí svého bydliště a další lokality, které navštěvujete. Znáte také mnoho osob, které Vám mohou samy říci o prodeji nemovitost v jejich okolí.

DOPORUČENÍ JE JEŠTĚ LEPŠÍ NEŽ VŠÍMAVOST ...
Dát Tip znamená i dát doporučení. Pokud někoho doporučíte, je to známka důvěry a jistoty. Takové doporučení je pak zárukou kvalitního servisu. Zejména v těchto případech Vám za Vaše doporučení náleží taktéž odměna.

Tipy kde získávat tipy:

- u členů Vaší rodiny, kteří rozšíří Váš obzor

- u Vás v práci a mezi ostatními zaměstnanci

- mezi přáteli a kamarády, kteří se mohou zmínit

- v hostinci či hospodě, kde se toho mnoho poví

- u Vaší pošťačky, která projde všemi ulicemi

- u dalších osob, které potkáváte přes den

- zeptejte se svých známých 

- v místech, které navštívíte během dne

- u osob, se kterými sportujete


CO VŠE MŮŽETE TIPOVAT

- domy, byty, pozemky
- nemovitosti v jakémkoliv stavu
- zadlužené nemovitosti
- nemovitosti s hypotékou či zástavou
- bytové domy
- komerční objekty
- rozestavěné objekty

APLIKACE KE STAŽENÍ
Přidejte se i vy k více než 150 Tipařům,
kteří si průměrně měsíčně přivydělají 7.000 korun
Tip nám předejte prostřednictvím
speciální aplikace