Digitální banka Revolut boří v Česku hranice.

17.09.2019

Digitální banka Revolut je jedna z nejrychleji rostoucích fintech společností na světě. Od svého spuštění v létě 2015 činí její tržní kapitalizace 2,7 miliardy dolarů, což ji podle Forbes staví na první místo alespoň mezi evropskými mobilním bankami.

Světová digitální banka Revolut má přes šest milionů zákazníků a u nás atakuje hranici už 100 tisíc lidí. S Revolutem můžeš platit přes Apple Pay, měnit valuty za nejvýhodnější směnný kurz, kupovat 5 kryptoměn, získat zdravotní pojištění, nebo salónky na letištích. Co víc si přát, než mít kartu za 2 dny zdarma doma a ještě dostat 300 Kč na účet jako bonus.

Nakupuj akcie Apple, nebo Facebooku přímo v aplikaci

Možná víš, že digitální banka Revolut spustila obchodování na burze. Akcie si mohou koupit přednostně zákazníci s Metal kartou, kteří mají k dispozici měsíčně až 100 obchodů zdarma. Za pár týdnů si tak akcie Apple, nebo Facebooku koupí i zákazníci s účty Standart. Nakupovat lze akcie již od 1 dolaru.

Tarif Metal pro náročné uživatele

Tarif Metal karty stojí 300 Kč měsíčně. Nejprve ti přijde krásná kovová kartička vážící 18g. Mezi hlavní výhody patří 1 % cashback z každé platby. Máš trojnásobný výběr z bankomatů zdarma, to je ekvivalent 600 liber měsíčně. Mezi další výhody je exlusivní 24/7 servis a přístup do více než tisíce salónků na letištích po celé světě.

Moje zkušenost s Revolut appkou?

Je senzační! Za dva roky používání ani jeden problém! Do aplikace se přihlašuji na iPhonu X přes FaceID. Karty mám nahrané do Apple pay, že je s sebou ani nenosím. Od června používám Metal kartu, která mi přišla za dva dny v super balení. S Revolut jsem platil jak po Evropě, v Africe, Asii i v Americe a jednou když mi bankomat nedal hotovost a peníze se mi ztrhly, tak přes krátký formulář jsem dostal peníze zpátky.

Aplikace má hodnocení v Apple storu skóre 4,9 od 9,5 tisíce uživatelů. To o něčem vypovídá. V appce si můžeš automaticky třídit své výdaje dle jednotlivých kategorií anebo si nastavit týdenní rozpočet. Nemusíš nikam volat, ani u zabezpečení. Změnit pin, nebo zmrazit platební kartu uděláš na dva kliky.

Jak získat KARTU ZDARMA a bonus 300 Kč na účet?

Moje nadšení mi nedalo a napsal jsem vedení, aby mi dali 300 karet pro účastníky konference Cashflow summer. Kde jsem se osobně poznal s Davidem Pavliskou, country manažerem Revolut pro Česku. Pokud nemáš účet, tak přes tento odkaz si stáhneš aplikaci, objednáš kartu zdarma. A v zápětí ti přijde 300 Kč na účet jako bonus.

Doručení probíhá přes FEDx a do 3 dnů máš kartu většinou doma. Akce platí jen dočasně, že pokud chceš někomu udělat radost a darovat mu 300 Kč. Pošli mu rovnou odkaz na článek. Je to malý revoluční krok k tomu, abychom si všichni posílali peníze ihned, bez poplatků a bez potřeby znát někoho číslo bankovního účtu.