M&M reality dávají lidem naději na nový začátek.

19.04.2020

Společnost M&M reality působí na českém trhu už více než 15 let a za tu dobu si vybudovala zvučné jméno. Dnes je největší realitní společností se 190 pobočkami a více než 2500 makléři na českém realitním trhu, každou hodinu prodá osm nemovitostí a více než 3500 nemovitostí za měsíc. Společnost M&M reality byla vyhlášena nejdůvěryhodnější realitkou roku 2017, opakovaně obdržela cenu "firma roku" udělovanou Českou hospodářskou komorou a ocenění Czech super brand.

"Stát se lídrem na trhu vyžaduje nejen odhodlání, ale hlavně spolehlivost, důvěryhodnost a férovost při jednáních. Jen pokud budou klienti spokojení, budou se k vám rádi vracet a doporučí vás svým přátelům a známým. A to se nám díky poctivé práci skutečně daří, což dosvědčuje skutečnost, že ročně zobchodujeme nemovitosti za více než 30 miliard korun a spravujeme nabídku nemovitostí v hodnotě přesahující 80 miliard korun," říká Petr Morcinek, jednatel největší realitní společnosti v České republice M&M reality.

M&M reaility pomohou i s rekonstrukcí 

Kromě klasických realitních služeb se dnes M&M holding věnuje také financování a rekonstrukcím nemovitostí. Zvláště v technické oblasti přichází s inovativními řešeními a opět představuje jedničku na českém trhu. Bydlení by totiž mělo být nejen dostupné, ale také kvalitní, proto se společnost snaží neustále obnovovat bytový fond v České republice.

V M&M reality se nikdy netajili tím, že rádi pomáhají druhým. Budovat vlastní společnost je jedna věc, působit na trhu a dennodenně se setkávat s klienty druhá, proto se snaží vyslyšet prosby potřebných a pomoci jim ke kvalitnímu bydlení mnohdy vlastními silami i prostředky. Tato společenská odpovědnost dovedla holding k televiznímu pořadu TV Nova Mise nový domov.

Neuvěřitelné proměny v šibeničním termínu 

V sérii pořadů museli během krátkého času, mnohdy doslova v šibeničních termínech, zrekonstruovat často téměř neobyvatelné objekty - menšími byty počínaje, rodinnými domy konče. Všechny rekonstrukce vyšly na bezmála osm milionů korun, ale tím M&M reality neskončila.

Kromě nepopsatelné radosti, kterou měly rodiny z nového bydlení, chtěli udělat radost dalšími dárky jednotlivým členům. Během natáčení se s rodinami všichni blíže poznali, a tak jednoduše nějaký ten princeznovský den, jízdní kola, wellness, zájezd do zábavního parku či další finanční pomoc nad rámec rekonstrukce prostě musely přijít.

Příběhy jednotlivých rodiny byly vždy velmi dojemné a pro ně samotné byla jejich situace často bezvýchodná, proto uvítali pomoc s radostí, ale také vděčností. "Mnohdy nám přijde samozřejmé, že si tu zrekonstruujeme koupelnu, tu dovybavíme ložnici, pořídíme nové spotřebiče do kuchyně. Ale stále jsou mezi námi lidé, kteří si sami takové věci dovolit nemohou. A nemusí to být způsobeno jejich leností a neochotou investovat nebo sehnat finanční prostředky. Když máte těžce nemocnou malou dceru, peníze, čas a veškeré síly napnete k jejímu uzdravení. Když se ocitnete zcela sami, bez rodiny, peněz a čehokoli, čím byste mohli ručit, těžko se pustíte do rozsáhlé rekonstrukce. Když se staráte o postižené dítě nebo sami bojujete s vážnou nemocí a zdravotními omezeními, nezbude vám než důvěřovat v pomoc druhých," říká jednatel společnosti M&M reality Petr Morcinek.

"Pořad Mise nový domov takovýmto lidem nabídl novou naději, odstartoval nový začátek jejich životů a já jsem moc rád, že naše společnost k tomu mohla výrazně přispět a být u toho," dodává.

Všudypřítomná Tereza Pergnerová 

Všichni účastníci neuvěřitelných proměn (které probíhaly během několika dnů!) si také pochvalovali spolupráci se štábem TV Nova a moderátorkou Terezou Pergnerovou. Nebylo jednoduché skloubit natáčení a stavební práce. Příprava jednoho dobrého záběru mohla zabrat i hodinu a zde se počítala každá minuta, takže souhra musela být dokonalá.

Své nadšení neskrývala ani sama moderátorka: "Dali jsme si hodně záležet na tom, abychom diváky překvapili, pohladili a potěšili. Vždy postupujeme hodně rychle dopředu, což je v tomto projektu opravdu důležité. Všichni máme jeden cíl, a to dotažení všech věcí do konce. Máme mnoho potíží, které vždy překonáme, což je asi hlavní a ústřední myšlenka toho všeho," říká Tereza Pergnerová.

A výsledek vždy stál za to. Emoce byly všudypřítomné, s těmi si vždy bravurně poradila Tereza Pergnerová, která motivovala nejen rodiny, ale celý štáb, aby společně vše dotáhli do zdárného konce. Jak reagovaly rodiny při předávání, jste mohli sledovat v televizi, k tomu není potřeba nic dodávat.

Co je však potřeba zmínit, jsou nádherné reakce na Facebooku, v nichž spousta lidí fandila nejen samotným rodinám, ale celému štábu, filmařům a samozřejmě i stavebnímu týmu. Pro většinu to bylo překvapení, nikdo tak pozitivní reakce neočekával, a o to je to pro společnost M&M reality, která projekt podporuje, ještě cennější.

Všichni ze společnosti M&M reality jsou za tuto zkušenost a příležitost nesmírně vděční.