M&M reality s TV Nova pomáhá lidem s těžkým osudem.

15.04.2020

Společnost M&M reality podpořila projekt Televize Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek. Moderátorkou pořadu je Tereza Pergnerová a diváci budou moci sledovat celkem osm silných příběhů.

Společnost M&M reality tento projekt podpořila jak finančně (investovala do něho více než milion korun), tak i poskytnutím odborných služeb. Jelikož se v každém z příběhů řeší jiný problém související s bydlením, liší se i konkrétní pomoc ze strany největší realitní kanceláře v zemi.

Jako jeden příklad za všechny můžeme uvést příběh Michala Žižky, který se po smrti svého otce ocitl zcela sám v téměř neobyvatelném domku vyžadujícím nákladnou celkovou rekonstrukci. TV Nova ve spolupráci s Nadačním fondem pomoci vyhlásily na nutné opravy crowdfundingovou sbírku. Společnost M&M reality do této sbírky přispěla částkou 300 tisíc korun a rekonstrukci navíc realizovala její dceřiná firma M&M Development.

Reality show Mise nový domov bude TV nova vysílat od 18. října každou středu od 20:20.

Společnost M&M reality holding se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Firma je lídrem na trhu, má více než 185 stabilních poboček po celé České republice a přes 2500 aktivních makléřů, kteří procházejí náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem.

Dceřiná společnost M&M finance se specializuje na zajišťování hypotečních úvěrů a všech typů pojištění. V loňském roce společnost sjednala hypotéky v hodnotě 9 miliard korun a 10 tisíc pojistných smluv.

Díky kapitálové síle holdingu mohla vzniknout také divize M&M Investiční. Ta pomáhá především klientům, kteří nemohou prodat svou nemovitost standardní cestou. Již přes rok se její investiční specialisté věnují také novému projektu "Obnova bytového fondu v ČR", v rámci něhož firma vykupuje byty za účelem rekonstrukcí, které pak realizuje další dcera holdingu, společnost M&M Development.