Prodávám vždy své jméno, nikoliv žádnou firmu.

Jak už samotný název této stránky napovídá, jmenuji se Tomáš Vaněk a pracuji jako finanční a investiční poradce.

Do tohoto oboru jsem se dostal již v roce 2014, kdy jsem opustil takzvanou ,,jistotu zaměstnání'' a za tu dobu jsem poznal spoustu nových a zajímavých lidí a našel nespočet zajímavých příležitostí.

K výkonu svého podnikání jsem splnil všechny zákonné podmínky České národní banky k zápisu do registru podle zákona č. 38/2004 Sb., o pojišťovacích zprostředkovatelích. Vlastním tzv. PPZ pod číslem: 224328PPZ a protože jsem OSVČ na hlavní činnost, tak mám i své IČO: 03606139.

Absolvoval jsem desítky školení, přednášek a konferencí od nejúspěšnějších podnikatelů v České republice jako je Ivo Toman, Pavel Moric, Petr Casanova, Aleš Buksa a další.

Baví mě se svými klienty řešit finanční budoucnost a celkově je finančně zabezpečit. Ve finanční branži jsem se vypracoval od úplného začátku. Musel jsem na sobě hodně pracovat, abych se vše naučil a mohl to dneska předat Vám. 

Za 8 let praxe finančního poradce jsem už dokázal pro své klienty sjednat životní a neživotní pojištění včetně hypoték. V pojišťovnách a bankách už mě díky tomu dobře znají, a často mi tak pro klienty nabídnou mnohem výhodnější podmínky a sazby, než kdyby si stejný produkt vyjednávali klienti sami. 

Dnes mám rozsáhlé zkušenosti nejen s finančním poradenstvím, investicemi, ale i s veřejným vystupováním před desítkami lidí. 

Těší mě úspěchy mých spolupracovníků a dobrá zpětná vazba od mých klientů.