Vyřízení hypotéky a pojištění Vám usnadním, jak jen to bude možné.

Pojišťovna D.A.S. u nás poskytuje své služby od roku 1995. Kromě České republiky působí například v Německu, Kanadě či Jižní Koreji.

Direct představuje pojišťovnu, která vznikla a vyvíjí se, protože jsme přesvědčeni, že věci v pojišťovnictví mohou fungovat i lépe. Protože věříme, že to jde i jinak.

ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění...

ERV Evropská pojišťovna je v současnosti jediná specializovaná cestovní pojišťovna na českém trhu. Vznikla v roce 1992, kdy ji založila dánská společnost Europaeiske Rejseforsikring, a od roku 1993 je členem Mezinárodní asociace evropských cestovních pojišťoven (ETIG).

Generali Česká pojišťovna je největší pojišťovnou na českém trhu. Její kořeny sahají až do roku 1827 a aktuálně spravuje téměř 7,5 milionu smluv a celkem 900 prodejních míst po celé zemi.

HALALI, všeobecná pojišťovna, a. s., se na trhu pohybuje již více než 25 let. Primárně byla pojišťovna založena k pojišťování činnosti při výkonu práva myslivosti, zejména členů Českomoravské myslivecké jednoty, z. s. V současné době tato oblast zůstává stále hlavní činností pojišťovny, ale pojišťovna se rozvíjí i v jiných oblastech neživotního...

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. byla založena v roce 1900 a je jedním z nejstarších pojišťovacích ústavů v Evropě. V roce 1992 byla její činnost obnovena Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska.

Komerční pojišťovna, a.s. je univerzální pojišťovnou působící na českém trhu. Vznikla v roce 1995. Od roku 2001, kdy francouzská obchodní banka Société Générale vstoupila do Komerční banky, úzce spolupracuje se společnostmi náležejícími do skupiny KB, potažmo Société Générale.[1] Do této skupiny dále náleží společnost ESSOX, Modrá pyramida stavební...

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany, drobné firmy i velké podniky. Jsme česká firma se stabilním zázemím skupiny Vienna Insurance Group.

MAXIMA pojišťovna je česká společnost založená v roce 1994. Spadá pod koncern Mella Holdings a obsluhuje přes půl milionu klientů.

Původem americká MetLife pojišťovna působí v České republice od roku 1992. Dřívější značku Amcico roku 2010 nahradila současným názvem. V Česku provozuje několik desítek kontaktních míst a své služby poskytuje víc než 800 000 klientů.

NN Životní pojišťovna N.V., se sídlem Rotterdam, Weena 505, Nizozemské království, zapsaný v obchodním rejstříku Obchodní komory v Rotterdamu, Nizozemské království, datum zápisu 17. ledna 1863, číslo zápisu 24042211

Pillow pojišťovna patří mezi mladé a dynamické společnosti, které si zakládají na jednoduchosti a digitalizaci. Vznikla v roce 2019 z První klubové pojišťovny, která na českém trhu působila od roku 2015.

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) je největší českou zdravotní pojišťovnou. Mezi její partnery patří 96 % praktických lékařů v ČR a její služby využívá bezmála 6 milionů klientů. Na našem trhu působí od roku 1992.

Slavia pojišťovna, a.s. byla založena roku 1868 a je těsně spjata s počátkem pojišťovnictví v Čechách. Vznikla z jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí - Vzájemné, kapitály a důchody pojišťující banky Slavia. V roce 1945 došlo ke znárodnění pojišťovny a její činnost byla přerušena. Slavia pojišťovna a.s. dnes navazuje na...

Pod názvem Union pojišťovna působí v České republice slovenská Union poisťovňa. Vznikla už v roce 1992 a v současnosti je tak jednou z nejzkušenějších pojišťoven na slovenském trhu.

V současné době jsme partnerem pro více než 3 miliony klientů v ČR a SR. Budeme rádi, když se k nám přidáte. Můžeme vám nabídnout servis u řady finančních produktů: nabízíme a spravujeme prostřednictvím našich společností nebo partnerů životní i neživotní pojištění osob i firem, penzijní spoření, investice, půjčky, stavební spoření nebo hypotéky.

Naše životní pojištění 4U jsme vytvořili tak, aby bylo férové a transparentní. Nečekejte žádné komplikace, právní kličky ani jiná překvapení. Můžete se přestat obávat a začít žít tak, jak jste vždy chtěli. My stojíme za vaší rodinou a kryjeme vám záda. A také všechno ostatní. Naše rizikové životní pojištění 4U jsme vytvořili tak, aby krylo hlavně...