Lidé o mě řekli...

Chcete mi přidat referenci?

Vyplňte všechny potřebné údaje a klikněte na tlačítko odeslat.

Martin Pěkný

Zemský ředitel FG Financial Group a.s.

Tomáš je mladý, cílevědomý člověk, který je velmi loajální. Za svou působnost ve světě financí získal velký přehled o možnostech, které trh nabízí. S Tomášem bylo setkání velmi příjemné a to z důvodu jeho upřímnosti a otevřenosti.

Jana Malinovská

Mateřská dovolená

S prací pana Vaňka jsem byla spokojená. Vždy co slíbil dodržel a dokázal mi zodpovědět mé dotazy.

Jan Jánský

Ústí nad Orlicí

Doporučuji!

Bohumil Švec

Elektrotechnik 

Velice ochotný. Vždy když jsme se domluvili, přijel včas. To velice oceňuji.

Ilona Málková

Damníkov

Je vidět, že ho práce naplňuje a baví. Dokázal mi porovnat nezávisle smlouvy co jsem doma měla a konečně to mám pojištěné i s dcerkou.

Kateřina Kuchařová

Kadeřnice

Pan Vaněk je člověk, který profesionálně pracuje , poradí, jak nejlépe zvládnout a pomoci klientovi, spolupráce s ním je na vysoké úrovni.V budoucnu ,když budu opět něco potřebovat se obrátím pouze jen a jen na něj.

Kateřina Růžičková

Žamberk

Schůzky proběhly na adrese našeho bydliště. Při první návštěvě proběhlo seznámení s poradcem a jím nabízenými produkty. Při druhé návštěvě jsme si vybrali a při třetí návštěvě jsme podepsali smlouvy. Vše proběhlo rychle, příjemně, profesionálně. Zatím jsem se s lepším poradcem nesetkala.

Ondřej Skála

Zdravotník

Zatím bylo vše v pořádku. Čeká nás ovšem ještě řada rozhodnutí a řešení. Doufám ale, že bude vše probíhat jako doposud a rozhodnutí, které uděláme budou mít pozitivní dopady. Bohužel nemohu relevantně hodnotit všechny doporučené produkty, jelikož výnosnost části z nich se projeví až za delší dobu.

Martin Beneš

Opatov

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat panu Vaňkovi, že mi vyřešil papírování s mým úrazem co se mi stal vloni. 

Radoslav Trejtnar

Česká Třebová

Se službami jsme spokojeni. V případě potřeby Vaše služby opět využijeme a určitě doporučíme. Vše proběhlo v pořádku a dle domluvy. Jsme rádi, že jste nás oslovili. Trejtnarovi

Karel Michna

Tatenice

Vysvětlil mi co podepisuji, a vše mi zasílal do smsky jak to semnou vypadá. Za mě spokojenost.

Kateřina Laholová

Svitavy

K osobě Tomáše Vaňka mám plnou důvěru nejen já, ale i manžel, se kterým spolupracují řadu let. Jde to profesionál na svém místě, který vždy ochotně poradí a pomůže. 

Martin Hladík

Škoda Kvasiny

Profesionální jednání, velká ochota, schopnost najít optimální produkty napříč trhem, komplexní péče o klienta.

Zdeněk Kučera

Manažer / IT společnost

Setkal jsem se již s několika finančními poradci, ale služby pana Tomáše Vaňka jsou mnohem na vyšší úrovni. Příjemné a přátelské vystupování je asi standardem v oboru a nemusím to zmiňovat. Ale standardem již není to, že finanční poradci produktům opravdu rozumí a tady je pan Vaněk výjimkou a je to pravý profesionál v oboru - produktům podrobně rozumí, vše dokáže lidsky vysvětlit, navrhnout optimální řešení, poradit. Ví zkrátka co nabízí. Navíc mi pan Vaněk vycházel vstříc s časovou flexibilitou a hodně věcí, za mne jako za klienta, vyřídil sám. Což osobně považuji za nadstandard. S jeho službami jsem velice spokojen a mohu jej vřele doporučit všem.


Štěpánka Svobodová

Třebovice

Služby pana Vaňka využívám opakovaně posledních pět let a vždy k řešení mých požadavků přistupoval profesionálně a s ochotou. Cením si svižného jednání bez zbytečných průtahů. Pan Vaněk má korektní vystupování a jeho znalost sjednávaných produktů je na velmi vysoké úrovni. Rozhodně doporučuji.


Tomáš Majer

Seřizovač 

Jsem s panem Vaňkem a jeho službami velmi spokojený. Chtěl jsem napsat i nějaké mínus, ale bohužel - žádné jsem nenašel


Valérie Urbanová

Překladatelka

Přístup pana Vaňka je na vysoce profesionální úrovni. Na schůzky je vždy připraven a dokáže nabídnout produkty přesně na míru klientovi.


Žaneta Csáková

Rychnov na Moravě

Oceňuji vstřícnost, ochotu a rozsáhlé znalosti Tomáše Vaňka. Za jeho práci mu velmi děkuji a s čistým srdcem konstatuji, byť to o lidech, jež působí na podobných pozicích to často nedělám, že jeho práci vnímám jako velmi kvalitní.


Nikola Krejčí

Studentka vysoké školy 

S panem Vaňkem jsem velice spokojená. Je náš rodinný poradce a vždy byl perfektně připravený. Má velice příjemné vystupování a navrhne vždy vhodnou variantu ve prospěch klienta. Nikomu nic nevnucuje. Všem doporučuji!!


Simona Vávrová

Lanškroun

Pan Tomáš Vaněk je přes své mládí opravdový profesionál. Má slušné vystupování, působí velmi důvěryhodně, srozumitelně a jasně vysvětlí jakýkoli dotaz. Oceňuji i to, že nenutí různé produkty za každou cenu, ale vždy se snaží najít pro zákazníka to nejlepší řešení.


Jiří Semelín

Řidič

S panem Vaňkem jsem spokojen, ukázal mi rozdíl mezi spořením a investováním a konečně jsem si začal tvořit dlouhodobou rezervu.


Tereza Marková

Recepční

S panem Vaňkem mám velice dobré zkušenosti, vždy dobře poradí, vysvětlí a vybere ten správný produkt pro mě. Velice dobrá komunikace přes telefon, email, osobně. Na schůzky chodí vždy přesně, jak se domluvíme a vše má dopředu připravené. Můžu jen doporučit!


Marie Bubeníková

Podnikatelka v cestovním ruchu

Pan Vaněk je proklientský poradce, který upozorňuje svého klienta na vše, co je potřeba. Perfektně mapuje analýzu potřeb klienta, hledá optimální řešení, upřímně upozorňuje na veškeré záležitosti, které se mohou při investování stát (rizika, poplatky). Jednání s ním je rychlé, otevřené, vstřícné. Vždy je na schůzku připravený a ochotně odpovídá na veškeré dotazy. Klienta také nechá v klidu přečíst smlouvy. Nemohu jinak než dále vřele doporučovat. Setkat se můžete s neocenitelnou profesionalitou ze strany pana Vaňka.


Anna Klekarová

Kontrola kvality INA Lanškroun

Tomáše Vaňka znám od školy a nedávno pro mě řešil hypoteční úvěr. Zajistil mi porovnání nabídek na trhu a nakonec vyřídil úvěr v bance, kde mám účet. V průběhu celého procesu byl k dispozici jako odborník. Jeho služby jsou na profesionální úrovni, svému oboru rozumí.


Lukáš Kovanda

Zahradník

Jsme s manželkou velice spokojeni.Určitě doporučujeme a panu Vaňkovi moc děkujeme


Gabriela Fučíková

Kadeřnice

Naprosto bezproblémová spolupráce, dobré rady. Profesionální jednání.

Romana Raisová

Česká Třebová

Pan Vaněk je profesionál ve svém oboru. Má obrovský přehled, profesionální přístup a hlavně je velice spolehlivý, snaží se vše vyřešit ne ve svůj prospěch , ale pomoci těm co to potřebují. Lepšího poradce jsem nepotkala. Vřele doporučuji.

Markéta Poláčková

Ústí nad Orlicí

Se spoluprací s panem Vaňkem jsme byli velmi spokojeni. Byl ochotný a vstřícný. I to, že měl od začátku uloženo naše telefonní číslo a hned věděl, kdo mu volá, působilo velmi mile a profesionálně.

Lukáš Kratochvíl

Lakýrník

Celkově jsem byl s přístupem pana Vaňka velmi spokojen. Oceňuji profesionální jednání a velkou časovou flexibilitu ohledně termínu / místa schůzky. Doporučuji. 

Jana Krátká

Učitelka základní školy

Pan Vaněk radí s financemi celé naší rodině. Jsme s ním maximálně spokojeni. Určitě doporučuji.


Robert Švejstil

Manažer / Společnost

Pan Vaněk vystupoval velice profesionálně a poskytl nám vyčerpávající informace. S nabídkou produktů jsme velice spokojeni. Vystupování pana Vaňka bylo po celou dobu a při všech schůzkách velice příjemné.

Karel Chromý

Manažer / Společnost

Skvělá spolupráce. Poradí ,vysvětlí ale nevnucuje. Velmi slušné vystupování. Mohu jen doporučit.

Lucie Paďourová

Letovice

Tomáš mi pomohl od A do Z. Zlevnil mi stávající povinné platby a uspořené peníze jsme dali na spoření co mě osobně dávalo největší smysl.

Eva Hocká

Svitavy

Seriózní přístup se zájmem o klientovy potřeby, dynamické jednání a spolehlivost. Schopný obhájit to, co prezentuje.To je pan Vaněk - vždy slušný a připravený řešit klientův problém.

Helena Plocková

Rudoltice

Ze své vlastní zkušenosti mohu jenom doporučit. Musím především vyzdvihnout ochotu, vstřícnost a všeobecný přehled poradce a to nejen ve světě financí. Naslouchá potřebám klienta a mohu na na něj 100% spolehnout. Vždy jedná slušně a na rovinu. Vše vyřídí v co nejkratším možném termínu a poskytuje pravidelný servis. Skvělý poradce. Takže za mě 10/10. :)

Patrik Kudrna

Řidič dodávky

Dávám ti velmi zaslouženě 5/5. Chtěl jsem 4,5 / 5 a to jen kvůli tomu, aby jsi se měl na co ptat. Ale nejde to. Takže full a to z důvodu jednoduchých. Mě osobně tvůj pracovní postoj sedí. Hezky se s tebou komunikuje a opravdu, když člověk potřebuje, jsi k dispozici. To jsem vždy oceňoval a tak by to mělo fungovat. Možná je to i tebou, že jsi se jako člověk, persona do toho tolik vložil a čas ukázal vše co bylo zapotřebí. Přeji ti hodně zdaru v pracovním, ale i v soukromém životě to nej. 

Monika Jakubová

Učitelka ve školce

Velice sympatický člověk, který rozumí práci kterou se živí. Velice mi usnadnil zřízení spoření pro děti a životního pojištění pro manžela.

Richard Starý

Grafik

Vše v pořádku. Vždy mi pomohl na jedničku. Pokud chcete mít o své finance dobře postaráno, všem mohu doporučit! :)

Marie Kotová

Lukavice

Konečně poradce, který rozumí tomu, co dělá. Navrhne možnosti a nechá na klientovi, zda se pro ně rozhodne nebo ne. Nikomu nic necpe, nemámí další kontakty. Prostě slušný člověk. Vše mi vysvětlil, pojištění zlevnil. Dokumenty perfektně připraveny, vše zařízeno za mě. P.S. Hodnocení píší skuteční klienti. Není to reklama, kterou si pan Vaněk píše sám. Což jsem se po všech těch kladných hodnoceních obávala.

Jitka Švejdová

Žamberk

Pan Vaněk je náš rodinný, dlouholetý finanční poradce. Oceňuji nadprůměrné zkušenosti v oboru finančního poradenství, ochotu podřídit se mým časovým možnostem a ochotu přijet za mnou kamkoliv dle mých pracovních možností a jako benefit příjemné vystupování. Také musím zmínit proaktivitu - nedávno jsem byla asistentkou pana Vaňka přímo oslovena, zda nemám zájem upravit své pojištění domácnosti, neboť je k dispozici na trhu varianta s větším krytím za menší poplatek - to jsem samozřejmě uvítala. Určitě pana Vaňka doporučuji všemi deseti.

Denis Růžička

Prodejce ojetých vozů

Jsem spokojený. Po setkáních jsem získal pocit, že jsem si měl finančního poradce hledat o dvacet let dříve.

Michaela Gašparová

Prodavačka

Vynikající poradce, polopaticky vše vysvětlí a poradí jak jen nejlépe může. Maximální spokojenost.

Simona Válová

Libchavy

Vynikající poradce, který si vždy najde cestu, aby byl klient spokojený. Nabízené služby dopodrobna vysvětlí a pomůže, kdykoli je potřeba.

Petr Václavek

Ústí nad Orlicí

Hodnocení 5 hvězd je nejlepší poradcem na tyhle planetě.

Sabina Hortová

Rudoltice

Profesionální, ale zároveň taky lidský přístup. Trpělivost a pochopení. Žádný nátlak, člověk má pocit, že si povídá s někým známým, který se mu snaží věci vysvětlit. Můžu jenom vřele doporučit. Jsem moc spokojená a děkuji. Sabina

Denisa Veselá

Česká Třebová

Stojíme s panem Ing. Koudelkou teprve na startovní čáře, ale pevně věřím, že je to skvělý začátek dlouhé spolupráce a přátelství. Pomohl nám ujasnit si priority, zorientovat se v našich možnostech a udělat první krok správným směrem. Těším se na další spolupráci.